Kontakt

Kontakt oss

Hovedkontor

Sirkel Glass AS, Sirkel Materialgjenvinning AS

Grenseveien 107, 0663 Oslo23 17 39 80sirkel@sirkel.no

Administrasjon Oslo

Morten Sundell, administrerende direktør i Sirkel Glass.

Morten Sundell

Administrerende direktør Sirkel Glass+47 95928155morten.sundell@sirkel.no

Jacob Smith

Direktør innsamling og gjenvinning23 17 39 84970 31 823jacob.smith@sirkel.no

Christian W. Ombustvedt

Økonomisjef23 17 39 81959 00 007christian.ombustvedt@sirkel.no

Nina Christensen

Økonomimedarbeider23 17 39 85414 78 883nina.christensen@sirkel.no

Gunhild Solberg

Markeds- og kommunikasjonssjef+47 23 17 39 88+47 970 14 128gunhild.solberg@sirkel.no

Gjenvinningsanlegg Øra

Per Annar Lilleng

Administrerende direktør Glasopor/Sirkel Materialgjenvinning92 20 27 43 per.annar.lilleng@sirkel.no

Espen Sandsdalen

Fabrikksjef69 30 14 25915 90 412espen.sandsdalen@sirkel.no

Alf Oskar Kristiansen

Vedlikeholdsleder69 30 14 2695 84 00 64alf.kristiansen@sirkel.no
Anette Fossum Lie

Anette Fossum Lie

KS-sjef+47 69 30 14 27 +47 95 07 18 30 anette.fossum.lie@sirkel.no

Jens Erik Jansen

Produksjonsleder69 30 14 22970 31 833jens.erik.jansen@sirkel.no

Eva Merete Brække

Logistikk- og kvalitetskoordinator +47 996 16 699eva.merete.braekke@sirkel.no