Kontakt

Kontakt oss

Sirkel

Sirkel Glass AS

Grenseveien 107, 0663 Oslo21042840sirkel@sirkel.no

Sirkel Materialgjenvinning AS

Kortbølgen 17, 1630 Gamle Fredrikstad69301420sirkel@sirkel.no

Sirkel Glass AS

Morten Sundell, administrerende direktør i Sirkel Glass.

Morten Sundell

Administrerende direktør Sirkel Glass959 28 155morten.sundell@sirkel.no

Jacob Smith

Direktør innsamling og gjenvinning970 31 823jacob.smith@sirkel.no

Gunhild Solberg

Markeds- og kommunikasjonssjef970 14 128gunhild.solberg@sirkel.no

Eva Merete Brække

Logistikk- og kvalitetskoordinator 996 16 699eva.merete.braekke@sirkel.no

Sirkel Materialgjenvinning AS

Per Annar Lilleng

Administrerende direktør Sirkel Materialgjenvinning922 02 743 per.annar.lilleng@sirkel.no

Espen Sandsdalen

Leder for forretningsutvikling69 30 14 25915 90 412espen.sandsdalen@sirkel.no

Alf Oskar Kristiansen

Vedlikeholdsleder69 30 14 26958 40 064alf.kristiansen@sirkel.no
Anette Fossum Lie

Anette Fossum Lie

KS-sjef69 30 14 27 950 71 830 anette.fossum.lie@sirkel.no

Jens Erik Jansen

Produksjonsleder69 30 14 22970 31 833jens.erik.jansen@sirkel.no

Ellen Clementz

HR-rådgiver990 21 551 ellen.clementz@sirkel.no

Nina Christensen

Økonomimedarbeider414 78 883nina.christensen@sirkel.no

Studio Sirkel

Heidi Skofsrud- Studio Sirkel

Glassblåser/ daglig drift48246100heidi.skofsrud@sirkel.no

Gunhild Solberg- Studio Sirkel

Prosjektleder/ markeds- og kommunikasjonssjef97014128gunhild.solberg@sirkel.no